Dr Neo Morei

  Uitvoerende Dekaan
  +27 18 389 2484
  Neo.Morei@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor 102A, Mahikengkampus,

  Me Saritha Marais

  Persoonlike Assistent
  +27 18 299 1568
  Saritha.Marais@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G14, Potchefstroomkampus,

  Prof Michelle Barnard

  Vise Dekaan: Kwaliteitsversekering en belanghebbendesverhoudinge
  +27 18 299 1033
  12128139@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 101C, Potchefstroomkampus,
  LLB; LLD

  Ms Mmaserame Masike

  Visie Dekaan Persoonlike Assistent
  018 389 2062
  22638113@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor 102, Mafikeng Kampus, Mafikeng
  Baccalaureus in Administrasie met Menslike Hulpbronbestuur
  Administrasie en betrokkenheid van belanghebbendes

  Mev Esmé Brazer

  Fakulteit Rekenmeester
  +27 18 299 1844
  esme.brazer@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor 101, Potchefstroom,

Direkteure

  Prof Hein Lubbe

  Adjunk Direkteur Nagraadse Programme Potchefstroom
  +27 18 299 1031
  Hein.Lubbe@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 101B, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
  LLB (NWU) 2005; LLM (UP) 2006; LLD (UVT) 2010.
  Bewysreg, Volkereg.

  Me René Koraan

  Direkteur Professionele Ontwikkeling & Gemeenskapsbetrokkenheid
  +27 18 299 4287
  Rene.Koraan@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G21, Potchefstroomkampus,
  LLB (PU vir CHO); LLM-Labour Law (PU vir CHO)
  Strafreg

  Mnr Tjaart Viljoen

  Adjunk Direkteur Voorgraadse Programme Mahikeng
  +27 18 389 2181
  tjaart.viljoen@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor G19A, Mahikengkampus, Mafikeng
  LLB; LLM
  Lesing in Prosesreg en Bewysreg. Praktiserende Prokureur en Geregistreerde Skuldberader.

  Mnr Kagiso Masilo

  Direkteur Voorgraadse Programme
  +27 16 910 3633
  Kagiso.Masilo@nwu.ac.za
  Gebou 11B, Kantoor G15, Vanderbijlparkkampus, Vanderbijlpark
  BProc (Unisa); LLM (Manchester, UK)
  Arbeidsreg; Aspekte van Menseregte; Familiereg; Aspekte van Mediese Reg; Bestuurs- en verkrygingsreg; Aspekte van Administratiefreg

  Prof Mitzi Wiese

  Direkteur: Navorsingeenheid vir Reg, Geregtigheid en Volhoubaarheid
   018 285 2024
  Mitzi.Wiese@nwu.ac.za
  Gebou F5, G05, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

  Me Michelle Schoeman

  Adjunk Direkteur Voorgraadse Programme Potchefstroom
  +27 18 299 1968
  Michelle.Schoeman@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G27, Potchefstroomkampus,
  LLB (RAU) 2003, LLM Research Dissertation cum laude (NWU) 2013
  Konstruksiereg Kontraktereg, Sivieleproses reg, Inleiding tot die reg en regsvaardighede, ADR

  Mnr Moffat Ndou

  Adjunk Direkteur Voorgraadse Programme VanderBijlpark
  25807919@nwu.ac.za
  Gebou 11B, Kantoor G18 Vanderbijlpark Kampus, Vanderbijlpark
  LLB (UJ), LLM (NWU)
  Arbeidsreg, Menseregtereg, Mediese Reg, Strafproses

  Dr Nelson Kekana

  Direkteur Nagraads Programme
  018 389 2492
  Nelson.Kekana@nwu.ac.za
  Gebou A14, Mahikeng Campus, Mafikeng
   B Juris (NWU), LLB (NWU), LLM Belastingreg (UNISA), HDip Internasional Belasting (UJ), LLD Belastingreg (UP)
  Belasting (Binnelands en Internasionaal), Oordragpryse