Me Alpha Marais

  Administratiewe Bestuurder
  +27 18 299 1922
  Alpha.Marais@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 116A, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

  Me Saritha Marais

  Persoonlike Assistent
  +27 18 299 1568
  Saritha.Marais@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G14, Potchefstroomkampus,

  Me Annelie Pheiffer

  Senior Administratiewe Assistent
  +27 18 285 2616
  Annelie.Pheiffer@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G22, Potchefstroomkampus,

  Me Audrie Francis

  Departementele Assistent
  +27 18 285 2248
  Audrie.Francis@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G17, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

  Me Irene Ramoabi

  SALA Administratiewe Assistent
  +27 18 389 2517
  irene.ramoabi@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor 19, Mahikengkampus,
  Sekretariële Diploma Kursusse; Diploma in Menseregte; BA in IKS en Meesters in IKS (Inheemse sisteme).
  Kantooradministrasie, Navorsing.

  Me Isabel Bouwer

  SALA Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1921
  12425095@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 117, Potchefstroomkampus,

  Me Lezahn Jafta

  Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1037
  Lezahn.Jafta@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 115, Potchefstroomkampus,

  Me Lysandre le Roux

  SALA Administrateur
  +27 18 299 1935
  Lysandre.leRoux@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 101E, Potchefstroomkampus,

  Ms Maggy Mothotsi

  Assistent Sekretariaat
  +27 18 285 2778
  Maggy.Mothotsi@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G24, Potchefstroomkampus,

  Ms Mmaserame Masike

  Visie Dekaan Persoonlike Assistent
  018 389 2062
  22638113@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor 102, Mafikeng Kampus, Mafikeng
  Baccalaureus in Administrasie met Menslike Hulpbronbestuur
  Administrasie en betrokkenheid van belanghebbendes

  Mnr Mqakama Radebe

  Adminstratiewe Assistent
  +27 16 9103483
  27496155@nwu.ac.za
  Gebou 11B, Kantoor G16, Vanderbijlparkkampus,

  Me Rieëtte Venter

  Senior Administratiewe Assistent vir Navorsing
  +27 18 299 1996
  Rieette.Venter@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G09, Potchefstroomkampus,

  Me Ruth Gaebee

  Adminstratiewe Assistent
  +27 18 389 2385
  ruth.gaebee@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor G19, Mahikengkampus, Mafikeng
  Nagraadse Diploma in Menslike Hulpbronne
   Menslike Hulpbron - Administrasie

  Mev Shazhana Haffejee

  Senior Finansiële Beampte
  +27182991844; +27182991034
  21186472@nwu.ac.za
  Gebou F5, Office G28, Potchefstroom Kampus, Potchefstroom

  Mnr Shuping Mokgothu

  SALA Fakulteitsadministrateur
  +27 18 389 2023
  Shuping.Mokgothu@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor G03, Mahikengkampus,

  Me Sonia Turkstra

  SALA Senior Administratiewe Beampte: Nagraadse Programme
  +27 18 299 1952
  Sonia.Turkstra@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 115, Potchefstroomkampus,

   Stephanie Kotze

  Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1974
  Stephanie.Kotze@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 115, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

  Mr Tshiamo Baotlwaeng

  Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1954
  Tshiamo.Baotlwaeng@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 116B, Potchefstroomkampus,