Me Alpha Marais

Administratiewe Bestuurder
  +27 18 299 1922
  Alpha.Marais@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 116A, Potchefstroomkampus

Me Saritha Marais

Persoonlike Assistent
  +27 18 299 1568
  Saritha.Marais@nwu.ac.za
  +27 18 299 1923
  Gebou F5, Kantoor G14, Potchefstroomkampus

Me Annelie Pheiffer

Senior Administratiewe Assistent
  +27 18 285 2616
  Annelie.Pheiffer@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G22, Potchefstroomkampus

Me Audrie Francis

Departementele Assistent
  +27 18 285 2248
  Audrie.Francis@nwu.ac.za
  +27 18 299 1923
  Gebou F5, Kantoor G17, Potchefstroomkampus

Me Francina Modise

Sekretaresse
  +27 18 389 2314
  francina.modise@nwu.ac.za
  +27 18 389 2595
  Gebou A14, Kantoor G03, Mahikengkampus
  Diploma in Menseregte; Inligting en Tegnologie; Diploma in Mense Regte.

Me Irene Ramoabi

Administratiewe Assistent
  +27 18 389 2517
  irene.ramoabi@nwu.ac.za
  +27 18 389 2028
  Gebou A14, Kantoor G19, Mahikengkampus
  Kantooradministrasie, Navorsing.
  Sekretariële Diploma Kursusse; Diploma in Menseregte; BA in IKS en Meesters in IKS (Inheemse sisteme).

Me Isabel Bouwer

Persoonlike assistent
  +27 18 299 1921
   PC-LAW@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 117, Potchefstroomkampus

Me Lauraine Rabotsho

Administratiewe Assistent
  +27 18 299 2010
  23543655@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 116, Potchefstroomkampus

Me Lezahn Jafta

Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1037
  Lezahn.Jafta@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 115, Potchefstroomkampus

Me Lysandre le Roux

SALA: Senior Roosters- en Assesseringsassistent
  +27 18 299 1935
  Lysandre.leRoux@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 101E, Potchefstroomkampus

Ms Maggy Mothotsi

Assistent Sekretariaat
  +27 18 285 2778
  Maggy.Mothotsi@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G24, Potchefstroomkampus

Mnr Mqakama Radebe

Adminstratiewe Assistent
  +27 16 9103483
  27496155@nwu.ac.za
  Gebou 11B, Kantoor G16, Vanderbijlparkkampus

Me Omphemetse Mmekoa

Persoonlike Assistent
  +27 18 389 2062
  Omphemetse.Mmekoa@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor 102, Mahikengkampus

Me Rieëtte Venter

Senior Administratiewe Assistent vir Navorsing
  +27 18 299 1996
  Rieette.Venter@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor G09, Potchefstroomkampus

Me Ruth Gaebee

Adminstratiewe Assistent
  +27 18 389 2385
  ruth.gaebee@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor G19, Mahikengkampus
   Menslike Hulpbron - Administrasie
  Nagraadse Diploma in Menslike Hulpbronne

Mnr Shuping Mokgothu

Fakulteitsadministrateur
  +27 18 389 2023
  Shuping.Mokgothu@nwu.ac.za
  Gebou A14, Kantoor G03, Mahikengkampus

Me Sonia Turkstra

Senior Administratiewe Nagraadse Programme
  +27 18 299 1952
  Sonia.Turkstra@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 115, Potchefstroomkampus

Stephanie Kotze

Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1974
  Stephanie.Kotze@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 115, Potchefstroomkampus

Mr Tshiamo Baotlwaeng

Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1954
  Tshiamo.Baotlwaeng@nwu.ac.za
  Gebou F5, Kantoor 116B, Potchefstroomkampus